Kdybych žila v jiné době...

22. července 2010 v 20:02 | Poppi |  Když šla mysl spát
Jak by to všechno vypadalo ? Jak já bych vypadala ? Jak bych se oblékala ?   Možná,že jsem i vděčná svojí mámě a celkově svým předkům za to,že  žiju právě teď. 

Protože před pár lety ( může jich být 100,200,300) Chodily oblékaní fakt stupidně... Ale když tak moje mysl přemýšlí,vlastně naši potomci se našemu stylu nejspíš budou taky smát  Na druhou stranu retro styl se mi hodně líbí, a ten je hlavně z dřívější ale né tak dávné doby, člověku se  prostě vždycky bude líbit  to, co frčí. A nikdo s tím nic neudělá. 

Ovšem pryč  k tématu oblékání,tento článěk je tady hlavně kvůli zamyšlení nad tím,jak bych vypadala,co bych nosila,nebo co bych dělala před a nebo za 100 let. 

Před sto lety bych nosila stupidní oblečení - jak už jsem řekla. Denně bych pracovala na poli  nebo jinde,to je jedno odstatně bych musela doma pomáhat více,než teď.Dá se říct, že teď umeju nádobí,vyluxuju,pověsím prádlo a vyžehlím a nic víc =)... Takže to by mi asi hodně vadilo. Neměla bych internet,počítač,televizi a nejspíš ani pořádnou postel což by byla rána mířená přímo do srdce,jelikož jsem velký spáč =) . 

a za sto let ? To ještě nikdo neví,ale určitě to taky nebude tak nějak normální,protože dnešní doba se vyvíjí spíš hůře,pro mojí generaci... Jednou jsme totiž měli v učebnici angličtiny článek,že budou létající auta, bude se jezdit a dokonce i trvale bydlet ve vesmíru... Taky to nebude žádnej med =D já jelikož se toho možná dožiju > když to bude dříve tak se tomu budu divit asi tak,jako moje babička se diví vymoženosti na internetu  děsivá představa... A co bych nosila ? To fakt nevím,ale divila bych se tomu


A co z mého článku plyne ? Do budoucnosti a minulosti bych se chtěla podívat aspoň na jeden den :) 

Takže mi zdrazí lidé pořiďte nějakej časopřenašeč =) 

Děkuji Vaše  poblázněná Poppi 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama